Παρασκευή, 28 Φεβρουαρίου 2014

Πρώτα παιχνίδια για το Πανελλήνιο νεανίδων

 Πηγή ΕΟΠΕ
Στον αγώνα με τον οποίο άνοιξε η αυλαία του Β’ ομίλου της ημιτελικής φάσης του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Νεανίδων, η οικοδέσποινα του τουρνουά Ηλιούπολη επικράτησε με 3-1 του Νηρέα Καρδαμύλων.

Η Ηλιούπολη πήρε το πρώτο σετ, στο δεύτερο βρέθηκε να χάνει ακόμη και με δέκα πόντους για να το χάσει στις λεπτομέρειες, ενώ ο Νηρέας προσπάθησε να οδηγήσει το ματς στο τάι μπρέικ, φτάνοντας στο φινάλε του δ’ σετ στον πόντο (24-23), αλλά η γηπεδούχος ομάδα πήρε τελικά τη νίκη.

Τα σετ: 25-21, 26-28, 25-17, 25-23.

ΓΣ Ηλιούπολης (Λυκογιάννη): Μαγγίρα, Ευθυμιοπούλου, Κασάπογλου, Πανταζοπούλου, Θώδη, Νάστου, Κυριαζοπούλου (λ) / Πατά.

Νηρέας Καρδαμύλων (Κυλαδίτης): Νικολαΐδου, Θωμαΐδου, Καράβολου, Σιδεράτου, Κούγια, Σουλτάνη, Γιαννιτσαριώτη (λ) / Βασιλοπούλου (λ).

Στον δεύτερο αγώνα της ημέρας, το Μαρκόπουλο είχε αρκετά εύκολο έργο, κερδίζοντας την Α.Θ.Λ.Ε.Σ. Ηρακλείου με 3-0 και μπήκε με το δεξί στη διοργάνωση. Μάλιστα, μετά από την «καθαρή» νίκη που πανηγύρισε, έπιασε και την κορυφή του ομίλου.

Τα σετ: 09-25, 16-25, 16-25

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου (Μανωλάκης): Μαριάτου - Μεταξά, Πρίφτη, Χατζηνικολάου, Κτιστάκη, Κογεράκη, Δουλγεράκη, Παυλάκη (λ), Δόσπρα (λ), Σκανδαλάκη.

ΑΟ Μαρκοπούλου (Ορφανός): Πολυδώρου, Δικαιούλη, Λιάγκη, Γκλιάτη, Ψωμά, Γιαννέλου, Ζήση (λ), Παντελή.

Το πρόγραμμα, τα αποτελέσματα και η βαθμολογία του Β’ ομίλου:

Πέμπτη, 27 Φεβρουαρίου 2014

Οι ομάδες του νησιού μας το Σαββατοκύριακο 1&2/3/2014 και την Τετάρτη 5/3/2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/3/2014
Γυναικών
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ – ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:00 ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ ΜΠΡΟΤΖΑΚΗ ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ  0 - 3

Κορασίδων
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΓΕΗ2 – ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΦΟΥΝΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ    3 - 1
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΦΟΥΝΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β    0 - 3
ΓΕΗ1 – ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΛΙΟΤΖΑΚΗ    3 - 1

Α2 Γυναικών
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΓΕΗ – ΑΣΠ ΘΕΤΙΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΛΙΟΤΖΑΚΗ  0 - 3

Α2 Ανδρών
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΟΦΗ – ΣΦΠΧ ΚΛ.ΒΑΚ 20:30 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ  0 - 3


ΚΥΡΙΑΚΗ 2/3/2014

Α2 Γυναικών
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ  3 - 2


ΤΕΤΑΡΤΗ 5/3/2014
Κορασίδων
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΑΘΛΕΣΗ2 – ΑΡΗΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ  ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ  

.

ΟΠΕΡ - ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ κύπελλο Ελλάδας

Πηγή : ΕΟΠΕ

Φωτογραφία αρχείου
Ο Πανναξιακός έγινε η πρώτη ομάδα που εξασφάλισε τη συμμετοχή της στο Final 4 του Κυπέλλου Γυναικών (29-30 Μαρτίου) καθώς επικράτησε με 3-2 του ΟΠΕΡ στο Ρέθυμνο σε ένα παιχνίδι γεμάτο ανατροπές.

Με τις δύο ομάδες να διεκδικούν την πρώτη τους παρουσία στο Final 4, o Πανναξιακός πιο ψύχραιμος στο α’ σετ κάλυψε γρήγορα τη διαφορά που πήρε ο ΟΠΕΡ (6-1, 9-8) και παρόλο που το υπέρ του 18-20 έγινε 23-22, πήρε το σετ με 23-25 και στο β’ σετ

Κυριακή, 23 Φεβρουαρίου 2014

ΑΘΛΕΣΗ2 - ΓΕΗ 2 κορασίδες


Μετά από ένα πολύ καλό αγώνα, οι μικρές της ΑΘΛΕΣΗ ήταν αυτές που βγήκαν νικήτριες στο ντέρμπι για την 3η θέση του ομίλου τους. Ένα παιχνίδι που πήγαινε πόντο - πόντο στο μεγαλύτερο διάστημα του και τελικά το έκριναν οι λεπτομέρειες, με σκορ

ΑΘΛΕΣΗ2 - ΓΕΗ2 : 3-1

φωτοκλικ

.

Σάββατο, 22 Φεβρουαρίου 2014

Συγκεντρωτική κλιμακίου Ανατολικής Κρήτης


Πραγματοποιήθηκε σήμερα σε βοηθητική αίθουσα του κλειστού στα δύο Αοράκια, η πρώτη συνάντηση του κλιμακίου ανατολικής Κρήτης. Με μεγάλη συμμετοχή, παρά τις αγωνιστικές υποχρεώσεις κάποιων ομάδων, έγιναν οι πρώτες μετρήσεις των αθλητριών και των αθλητών, με τις οδηγίες του ΠΟΠ ανατολικής Κρήτης κ. Μανωλάκη Μανόλη και τη βοήθεια προπονητών από τα σωματεία της ανατολικής Κρήτης.
 Οι μετρήσεις που έγιναν στις αθλήτριες και τους αθλητές, αφορούσαν σωματομετρικά και ταχυδυναμικά προσόντα και βγήκαν τα πρώτα συμπεράσματα, για τα παιδιά που θα πλαισιώσουν τα κλιμάκια Κρήτης.

Επόμενη συνάντηση θα προγραμματιστεί και θα ανακοινωθεί από τον ΠΟΠ ανατολικής Κρήτης κ Μανωλάκη Μανώλη.


















.

Παρασκευή, 21 Φεβρουαρίου 2014

Βγήκαν οι όμιλοι για Εφήβους - Νεανίδες όπου συμμετέχουν οι ομάδες ΑΘΛΕΣΗ ( νεανίδες ) ΣΦΠΧ ( έφηβοι )

Πηγή : ΕΟΠΕ


Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση της ημιτελικής φάσης των Πανελληνίων πρωταθλημάτων Εφήβων – Νεανίδων. Αναλυτικά οι όμιλοι έχουν ως εξής:

Πέμπτη, 20 Φεβρουαρίου 2014

Οι ομάδες του νησιού μας το τριήμερο 21-23/2/2014

ΠΕΜΠΤΗ 20/2/2014
Κορασίδες

ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΓΕΗ1 – ΑΘΛΕΣΗ1 ΛΙΝΤΟ 20:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  0 – 3



Παρασκευή 21/2/2014

Α2 γυναικών
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΑΟ Θήρας - ΓΑΣ Μεσσαράς Θήρας  20.00 Μάλφας – Χλωρός   3 - 1

Σάββατο 22/2/2014
Κορασίδες


ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:30 ΒΑΙΟΥ ΜΠΡΕΛΛΑΣ   3 - 0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 18:00 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ  2 - 3
ΜΕΣΣΑΡΑ-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ   0 - 3
ΑΘΛΕΣΗ2-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 17:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ   3 - 1
ΑΡΗΣ - ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 15:00 ΦΟΥΝΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΣΑΡΡΗ  0 - 3

Παίδες
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΓΕΗ - ΓΕΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 15:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β   3 - 0
ΣΦΠΧ - ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:30 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΒΑΙΟΥ   3 - 0

 Γυναικών
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΣΟΥΔΑ - ΓΕΙ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 18:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ Β ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ   3 - 0

Α1 γυναικών
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΑΟΝ Πανναξιακός - ΟΠ Ρεθύμνου Νάξου 19.00 Καπάνταης - Πρέντζας   3 - 1

Α2 ανδρών
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΟΦ Γέρακα - ΟΦΗ Γέρακα  17.00 Προκοπίου – Καψάσκης  3 - 0

Α2 γυναικών
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΓΣ Πανιώνιος - ΓΕ Ηρακλείου Νέας Σμύρνης 15.00  Ρίγκος - Καντλή   3 - 0


Συγκεντρωτικές κλιμακίων

Για την ανατολική Κρήτη

Ο Π.Ο.Π. Ανατολικής Κρήτης, κος Μανωλάκης Μανώλης, καλεί όλες τις αθλήτριες γεννημένες κατά τα έτη 2000-2001 και  όλους τους αθλητές γεννημένους κατά τα έτη 1999-2000-2001 των σωματείων Ανατολικής Κρήτης, στην πρώτη ανοιχτή προπόνηση, που θα γίνει το Σάββατο 22/02/2014 και ώρα 10:30 στο βοηθητικό γήπεδο του Ν.Κλ.Ηρακλείου (2 Αοράκια) με σκοπό την προπόνηση,  μέτρηση και επιλογή παιδιών για το κλιμάκιο Κρήτης.
Όλοι οι αθλητές και αθλήτριες θα πρέπει να βρίσκονται στο γήπεδο στις 10:00 με αθλητική  περιβολή.



Για τη δυτική Κρήτη

Η Π.Ο.Π. Δυτικής Κρήτης κα Σκούρα Πελαγία, καλεί όλους τους αθλητές των σωματείων Δυτικής Κρήτης γεννημένους κατα τα έτη 1999-2000-2001 στην πρώτη ανοιχτή προπόνηση που θα γίνει την Κυριακή 23/02/2014 στο Κλ. Σούδας και ώρα 12:00.
Στην προπόνηση μπορούν να συμμετέχουν και όσες αθλήτριες (2000-2001) δεν μπόρεσαν να παρευρεθούν στην πρώτη ανοιχτή προπόνηση για κορίτσια που έγινε την Κυριακή 16/02/2014 στο Κλ. Σούδας.
Όλοι οι αθλητές και αθλήτριες θα πρέπει να βρίσκονται στο γήπεδο στις 11:30 με αθλητική περιβολή.


Πηγή ΕΣΠΕΚ 

Κυριακή, 16 Φεβρουαρίου 2014

ΓΑΣΜ - ΙΩΝΙΚΟΣ Α2 γυναικών

Μακριά από τον καλό του εαυτό, έμεινε σήμερα ο ΓΑΣΜ στο κλειστό των Μοιρών Περνώντας αυτή την αγωνιστική, χωρίς συγκομιδή βαθμών, κόντρα σε ένα μαχητικό και πολύ αποτελεσματικό Ιωνικό.

ΓΑΣΜ - ΙΩΝΙΚΟΣ : 0 - 3



Επόμενη αγωνιστική του 1ου ομίλου

ΑΣΠ Θέτις - ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΓΣ Πανιώνιος - ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου - ΑΣ Ιωνικός
ΑΣ Παπάγου - ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΟ Θήρας - ΓΑΣ Μεσσαράς

φωτοκλικ

Στιγμές από τον αγώνα



.

Τετάρτη, 12 Φεβρουαρίου 2014

Οι ομάδες του νησιού μας το επταήμερο

.
Κύπελλο Ελλάδας γυναικών φάση των 16
Ο ΟΠΕΡ στους 8 !!!!!

ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΟΠΕΡ – ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

3 – 1
ΠΕΜΠΤΗ 13/2/2014
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΓΕΗ1 – ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 20:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ Αναβολή
για
20/2/2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/2/2014

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΚΥΔΩΝ1 – ΑΡΚΑΔΙ ΧΑΝΙΩΝ 15:30 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΜΠΑΣΚΑΚΗ 3 - 0
Ν.ΟΠΕΡ - ΣΦΠΧ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ - ΣΙΓΑΝΟΥ 0 - 3
ΑΕΤΟΣ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΧΑΝΙΩΝ 17:30 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΒΑΪΟΥ 0 - 3
ΣΟΥΔΑ-ΚΥΔΩΝ2 ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΜΠΑΣΚΑΚΗ - ΒΑΪΟΥ 3 - 0
ΑΘΛΕΣΗ1-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΛΙΝΤΟ 13:00 ΦΟΥΝΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ - ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ 3 - 0
ΓΕΗ2-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΛΙΝΤΟ 15:00 ΦΟΥΝΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ - ΚΑΛΕΜΑΚΗ 0 - 3
ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΑΘΛΕΣΗ2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 16:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ - ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β 3 - 0

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΟΠΕΡ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΗΦ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ – ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ - ΜΠΡΟΤΖΑΚΗ 3 - 1

Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΟΦΗ – ΟΠΕΡ ΒΑΚ 20:30 ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ - ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ – ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ  3 - 1
ΓΣ Πανελλήνιος - ΣΦΠ Χανίων ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ 16:30 Τσιμπινός – Μιχαήλογλου  0 - 3

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΓΕ Ηρακλείου - Γ.Σ.ΑΣΤ. Αγ. Δημητρίου ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ - ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ – ΚΑΛΙΟΤΖΑΚΗ  0 - 3


ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2/2014

ΑΝΔΡΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΚΥΔΩΝ – ΑΡΗΣ ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΑΣΚΑΚΗ 3 - 1
ΓΕΙ - ΑΘΛΕΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 18:00 ΓΑΪΤΑΝΑΚΗ – ΧΑΤΖΑΚΗ -- ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ 0 - 3

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΣΟΥΔΑ - ΑΡΚΑΔΙ ΣΟΥΔΑΣ 12:00 ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ - ΠΕΤΑΚΑΚΗ Β – ΒΑΙΟΥ 3 - 0
ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 17:30 ΒΛΑΧΑΚΗΣ - ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β – ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ 3 - 0
ΑΝΕΜΟΣ – ΑΘΛΕΣΗ ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ Β – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΒΑΙΟΥ 0 - 3
ΚΥΔΩΝ – ΣΦΠΧ ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ – ΜΠΑΣΚΑΚΗ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ 3 - 1
ΓΕΙ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 16:00 ΓΑΪΤΑΝΑΚΗ – ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ  0 - 3

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΓΕΗ1 ΛΙΝΤΟ 19:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ - ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β 2 - 3

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ – ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ – ΚΑΛΙΟΤΖΑΚΗ  0 - 3

ΤΕΤΑΡΤΗ 19/2/2014

ΠΑΙΔΕΣ
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΚΟΡ
ΑΘΛΕΣΗ – ΓΕΗ ΛΙΝΤΟ 18:30 ΤΣΙΑΜΠΑΣ - ΣΑΡΡΗ

.